Продати Антикваріат у місті Львів

Швидка оцінка антикваріату

Залиште заявку на безкоштовну онлайн оцінку антикваріату у Львові.

антикваріат львів

имя *

Введите Ваше имя

Телефон *

Номер телефона должен содержать 11 цифр

E-mail *

Введите Ваш e-mail

Фото

 

Обработка онлайн-заявки в тот же день

Работаем с 9:00 до 20:00 без выходных

Звонки, сообщения в Viber, Telegram, WhatsApp

Який антикваріат можна продати дорого у місті Львів?

Який антикваріат можна продати дорого у місті Львів?

Кваліфікована експертиза та атрібуція старовинних речей.

Багатьох цікавить скільки коштує антикваріат у старовинному місті Львів. Заробити на продажу предметів старовини, знайдених або отриманих даром, це легкі й бажані гроші. Однак, не кожна стара річ, яку можна вважати антикваріатом, буде являти собою велику цінність. Дорогий антикваріат охоплює найвищий ступінь характеристики трьох основних параметрів: стан, рідкість або унікальність, попит. Не всі добре збережені предмети рідкісні, і не всі рідкісні предмети мають попит на покупку. Збалансованість цих якостей гарантує високу вартість, а оцінити їх зможе лише професійний оцінювач. Безкоштовна оцінка антикваріату у Львові на нашому сайті відбувається онлайн по фотографіях. Сфотографуйте предмет антикваріату з декількох ракурсів і відправте нам.

Скупка антикваріату зацікавлена ​​в придбанні рідкісних і цікавих предметів колекціонування та мистецтва. Ми оцінимо вироби з більш ніж 20 параметрам і визначимо їх ринкову ціну за короткий час. А поки можете ознайомитися зі списком найбільш зажаданих предметів антикваріату у Львові:
— Антикваріат з дорогоцінних металів: на благородні метали не впливає корозія та окислення, тому вони не підвладні часу. Вироби з високим вмістом дорогоцінних металів будуть виглядати так само чудово, як і 100 років тому. З золота, срібла і платини виготовляли ювелірні прикраси, годинник, шкатулки, посуд, монети, мірні злитки, ордена і медалі, свічники, ікони, розп’яття та багато іншого.
— Вироби з дорогоцінними каменями: діаманти, рубіни, сапфіри, діаманти, бурштин.
— Старовинні гроші: купюри, монети, облігації, купони, акції та марки.
— Фарфор, кераміка і скло у вигляді статуеток, ваз і сервізів.
— Військова амуніція і зброя, старовинні артефакти війни.
— Церковні атрибути: ікони, мідна пластика, хрести, кубки й т.п.
— Предмети мистецтва відомих і маловідомих артистів.
— Колекційні предмети, на які завжди є попит: марки, листівки, старі фотокартки, сургучна печатка, іграшки, праски та інше.

Не відкладайте продаж антикваріату, бо безліч старовинних предметів вимагає особливих умов зберігання і догляду, недотримання них може завдати шкоди вашому антикваріату. Звертайтеся за консультацією до нас, ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять.

Відгуки про нас

Успішна співпраця з нами по всій Україні

Ми купуємо антикваріат не тільки у місті Лева, а й у львівській та закарпатській області, селах і взагалі всіх регіонах України.

Наша скупка антикваріату Львів безкоштовно оцінить ваш антикваріат в онлайн режимі, проконсультує коли і як краще його слід продати. Для вашої зручності відправляйте фото із заявкою через сайт або прямо до нас у Viber або Telegram. Просимо вас відразу відправляти кілька фотографій і з різних ракурсів, на яких було б видно не тільки виріб, але і всілякі мітки, клеймо, логотипи та інші зачіпки, що будуть корисні для ідентифікації.

 

Остались вопросы?

Отправьте заявку на бесплатную консультацию!

имя *

Введите имя

E-mail *

Введите e-mail