Салон Антикваріату
в Франківську

Оцінити та швидко продати монети
у місті Івано Франківськ

Швидка скупка старовинних цінностей з онлайн оцінкою. Шукаєш де можна продати монети в Івано Франківську та інші види антикваріату?

продать антиквариат киев

имя *

Введите Ваше имя

Телефон *

Номер телефона должен содержать 11 цифр

E-mail *

Введите Ваш e-mail

Фото

 

Обработка онлайн-заявки в тот же день

Работаем с 9:00 до 20:00 без выходных

Звонки, сообщения в Viber, Telegram, WhatsApp

Продати антикваріат онлайн можна швидко та вигідно

Продати антикваріат онлайн можна швидко та вигідно

Як продати? Головні переваги та особливості онлайн салону антикваріату

Заробити на старовинних речах, що вже вийшли з вжитку і просто займають місце вдома — не міф, а реальність. Тож знайти цінний антикваріат в себе вдома досить ймовірно, особливо це стосується антикварних грошей і монет. Українці часто виїжджали на заробітки та привозили додому коштовні сувеніри та інвестиції. Проте, як і всі речі, вони підвладні часу, втрачають актуальність, губляться та забуваються, — тож несподівана знахідка таких речей досить приємна та вірогідна. Щоб продати антикваріатні знахідки потрібно знати їм ціну.

Що можна продати, а що краще викинути?

Звісно антикваріат буває різний, і не весь він має якусь цінність. Речі, яких вироблялось особливо багато та на яких економили,  зараз не будуть коштувати дорого. Проте ексклюзивні вироби, ручна робота, мистецтво, обрядові та ритуальні вироби, інструменти та старовинна механічна техніка — все те, що робилось на віки, і досі в гарному стані може претендувати на справедливу ціну. Категорії антикваріату, серед яких ви знайдете дорогі предмети:

— Золоті монети та старовинні гроші актуальні завжди, сюди можна також віднести й срібні монети, а також мідні, алюмінієві, платинові та палладієві, купюри, банкноти, цінні папери;
— Ювелірні прикраси з дорогоцінних металів із діамантами, алмазами, сапфірами, рубінами, бурштин тощо;
— Брендові речі та вироби знаменитих митців і майстрів (наприклад Картьє, Діор, Гуччі, Страдіварі, Фаберже, Патек Філліп, Ролекс і тд);
— Технічно бездоганні вироби: хронометри, швейцарські годинники, музичні інструменти, барометри, телескопи і тп вироби 100 літньої давнини;
— Сервізи та якісне столове срібло, срібні предмети побуту, шкатулки, запальнички, табакерки тощо;
— Старовинна воєнна амуніція та зброя, військові знаки відмінності, ордена та медалі;
— Золоті ікони та хрести, кубки, старі євангеліє  та інші обрядові аксесуари;
— Картини та живопис відомих українських та іноземних художників, скульптури, статуетки, фарфор і скло, гравюри, манускрипти, цінні листи та стародавні рукописні книги.

Особливе значення авжеж має стан збереження предмета. Якщо ви не можете самостійно визначити чи вартий ваш антикваріат того, щоб продавати його, то краще за все звернутись до спеціалістів: вони не тільки визначать вид предмету, а його стан, попит на нього та визначать реальну ціну.

Оцінка антикваріату онлайн

Зробіть кілька фото антикварного предмету з різних сторін, щоб можна будо оцінити також стан предмету, наявність пошкоджень та дефектів. Фотографуйте всі позначки від виробників, проби дорогоцінного металу та інші зачіпки, що допоможуть розпізнати антикваріат. Експертиза по фото є попередньої, але невід’ємною при дистанційному продажі. Після онлайн оцінки ви знатимете вартість предмету та зможете прийняти рішення про укладення угоди продажу.

Як відбувається продаж онлайн?

Після оцінки вас влаштовує сума, яку ви отримаєте за вашу річ, і тоді ми одразу ж купляємо вашу річ та відправляємо вам гроші. В індивідуальному порядку ми визначаємо найбільш вдалий спосіб доставки предмету, ви відправляєте його нам з післяплатою або ж після часткової передплати. Так само як у разу будь-якої купівлі через інтернет відбувається обмін товар-гроші. Для нас найважливіше щоб все пройшло максимально відкрито, вигідно для клієнта, чесно та в короткий час.

Скуповуємо антикваріат по всій території України

Наші задоволені клієнти

Наш салон антикваріату надає весь обсяг послуг по викупу та оцінці предметів давнини, які доступні всім жителям нашої країни з будь-якого місця у будь-який час онлайн. Ми знаємо, що продати антикваріат особливо складно в селах та невеликих містах, де мало зацікавлених покупців, тому ми й створили цей сайт, щоб зробити продаж біль доступним та зручним. Сотні клієнтів вже продали антикваріат на нашому сайті та задоволені нашою співпрацею.

Звертайтесь о нас за телефонами, або залиште заявку на сайті, щоб продати будь-який вид антикваріату швидко, зручно та за розумні гроші. Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз.

 

Остались вопросы?

Отправьте заявку на бесплатную консультацию!

имя *

Введите имя

E-mail *

Введите e-mail